Archive for czerwiec, 2010

Ślubnie… Paulina i Michał

czerwiec 14th, 2010

Kolejny kwietniowy ślub. Tym razem naszym łupem padła przesympatyczna para Paulina i Michał. Ślub odbył się w Lęborku w kościele  pw Najświętszej Marii Panny Królowej Polski a sesja plenerowa w okolicach naszego miasta. Entuzjazm i zapał Pauliny udzielał się wszystkim, więc pracowało się miło i twórczo. Pozdrawiamy i dziękujemy za wspaniałą współpracę. Poniżej kilka zdjęć:

 

Kolejny kwietniowy ślub. Tym razem naszym łupem padła przesympatyczna para Paulina i Michał. Ślub odbył się w Lęborku w kościele  pw Najświętszej Marii Panny Królowej Polski a sesja plenerowa w okolicach naszego miasta. Entuzjazm i zapał Pauliny udzielał się wszystkim, więc pracowało się miło i twórczo.

Pozdrawiamy i dziękujemy za wspaniałą współpracę.

Poniżej kilka zdjęć:

Read the rest of this entry »

breaker

Ślub Edyty i Mauro

czerwiec 14th, 2010

Czas, czas, czas… a w zasadzie jego brak. Nadrabiamy zaległości blogowe. Na pierwszy rzut poszedł ślub polsko-włoski Edyty i Mauro. Ceremonia zaślubin obyła się w lęborskim kościele św. Apostoła Jakuba. Wrzucamy też kilka zdjęć z krótkiej sesji plenerowej. Krótkiej z racji przenikliwego zimna i mgły. Dziękujemy Edycie i Mauro za poświęcony nam czas a szczególnie […]

 

Czas, czas, czas… a w zasadzie jego brak. Nadrabiamy zaległości blogowe. Na pierwszy rzut poszedł ślub polsko-włoski Edyty i Mauro. Ceremonia zaślubin obyła się w lęborskim kościele św. Apostoła Jakuba. Wrzucamy też kilka zdjęć z krótkiej sesji plenerowej. Krótkiej z racji przenikliwego zimna i mgły.

Dziękujemy Edycie i Mauro za poświęcony nam czas a szczególnie Mauro (jest Włochem) za  sporą odporność na chłód 🙂

Poniżej kilka zdjęć.

Read the rest of this entry »